Ви є тут

SARS-COV-2

Що таке група діагностики Gold Standard?

Група компаній Gold Standard Diagnostics, в яку входять Gold Standard Diagnostics Inc, VIROTECH Diagnostics GmbH і NovaTec Immundiagnostica GmbH, є групою компаній, що спеціалізуються на діагностичних технологіях, відомих як визнані постачальники інноваційних рішень в області тестування на інфекційні захворювання, імунології та автоматизації.

Сукупний ринковий досвід, віддані своїй справі кадри і наукова перевага цих компаній привели до швидкої розробки декількох імуноаналізів і якісних наборів ЗТ-ПЛР на патогени для підтримки органів охорони здоров'я в їх боротьбі з COVID-19.

В чому різниця між SARS-CoV-2 и COVID-19?

SARS CoV-2 - це нещодавно виявлений коронавірус, який викликав пандемічний спалах COVID-19. Цей вірус може призвести до важкого гострого респіраторного синдрому (SARS) і, як вважають, передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Зареєстровані захворювання варіювалися від легких симптомів до важкої хвороби і смерті в разі підтвердженого Коронавірусние захворювання 2019 (COVID-19).

Симптоми COVID-19 можуть з'явитися через 2-14 днів після зараження (середній інкубаційний період, як повідомляється, становить 5,1 дня)

Найбільш поширеними симптомами є жар, кашель, задишка і втома.

Через здатність вірусу до тривалої стійкості на поверхнях передача через заражені поверхні також досліджується як можливий шлях зараження.

В чому різниця між IgG, IgA та IgM?

Позаклітинні патогени можуть проникати в більшість ділянок тіла, і для боротьби з ними необхідно однаково широко розповсюджувати циркулюючі в крові молекули, відомі як антитіла. Так само при зараженні вірусом SARS-CoV-2 імунна система пацієнта намагається боротися з вірусом, виробляючи ці антитіла. Першим класом антитіл, які виробляються при гуморальній імунній відповіді, завжди є антитіла IgM (зазвичай через 2-5 днів після зараження). IgM - це перша лінія захисту організму від чужорідного антигену. IgG - це ще один клас антитіл, який з'являється пізніше і поступово замінює антитіла IgM, так званий процес сероконверсії. Зазвичай антитіла IgG з'являються в кровотоці протягом 2-4 тижнів після зараження. IgA - це третій клас антитіл, які взаємодіють з імунними ефекторними клітинами, щоб ініціювати запальні реакції

Як працюють тести ІФА SARS-CoV-2 IgG, IgA та IgM?

У цих аналізах використовується рекомбінантний антиген SARS-CoV-2, вони були протестовані проти безлічі перехресно-реактивних видів вірусів. В ході аналізу було проведено понад 300 спільних проб від здорових донорів крові, зразків з перехресною реакцією, позитивних пацієнтів з COVID-19 і негативних пацієнтів з COVID-19.

Робочий процес аналізу GSD є простою тимчасовою схемою 30:30:30 хвилин при кімнатній температурі для простоти використання на будь-якій відкритій платформі автоматизації ІФА.

Робочий процес VIROTECH є простою тимчасовою схемою 30:30:30 хвилин при 37 ° C для простоти використання на будь-якій відкритій платформі автоматизації ІФА.

Робочий процес NovaLisa є тимчасовою схемою 60:30:15, спочатку при 37 ° C, а потім при кімнатній температурі для простоти використання на будь-якій відкритій платформі автоматизації ІФА.